668 145 480 info@jacekjagusiak.pl

Niedługo nastanie sądny dzień dla wszystkich, którzy wyciągnęli swą dłoń po fałszywe polubienia na Facebooku. Wszyscy, którzy niegdyś zakupili swoje lajki mogą odczuć znaczący ich spadek, gdyż Facebook planuje usuwać wszystkie pochodzące z nieaktywnych kont jak i z kont, które zostały usunięte przez samych użytkowników. Wszystko w trosce o użytkowników? Poniekąd tak, gdyż jak wiemy wszelkie fałszywe lajki znacząco odbijały się na widoczności postów umieszczanych na fanpage’ach. W dodatku niektórzy używali „nabijaczy” lajków, aby zaszkodzić innym, co uważam za totalną dziecinadę i kompletne wodogłowie intelektualne.

Nie martwiłbym się nawet znaczącymi spadkami lajków, jak wiecie liczy się nie ich ilość, a jakość, a co przyniesie wam polubienie jeśli użytkownik nie jest już aktywny, nie loguje się na swoje konto od dawna, albo „o zgrozo” taka osoba nigdy nie istniała i nie istnieje.

Nie ma tutaj miejsca na pomyłki, a nawet jeśli zauważycie, że to polubienie od znajomego właśnie wam uciekło to jest i nadzieja, małe światełko w tunelu, które pozwala odzyskać lajka jeśli ów znajomy ponownie zaloguje się na swoje konto.

Fałszywe lajki

Także nie ma co się bać kolejnych zmian. Obecną akcję całkowicie popieram i myślę, że jej rezultat będzie korzystny dla każdej ze stron. Ale już widzę te wpisy o tym jaki to Facebook jest zły, bo przecież „ja miałem tylko prawdziwe lajki”.

Rate this post
Rate this post