668 145 480 info@jacekjagusiak.pl

Optymalizacja stron www

Działania SEO pozwolą Ci zaistnieć na samym szczycie rankingów wyszukiwania zarówno w Google, Bingu czy Yandexie. Dzięki SEO zwiększysz sprzedaż, a co za tym idzie i zyski przy minimalnym nakładzie finansowym.

Skupiamy się na optymalizacji stron, która skutecznie zwiększy ilość zapytań z wyszukiwarek kierujących do Twojej witryny. Przeanalizujemy Twoją stronę rozkładając ją na czynniki pierwsze, dzięki czemu skutecznie zwiększymy ruch, przyniesiemy Ci nowych klientów. Dodatkowo oferujemy link building przy minimalnym ryzyku nałożenia kar od Google. Wyszukamy dla Ciebie najskuteczniejsze frazy, które zwiększą konwersję jak i zbudujemy odpowiednią strategię długofalowej promocji Twojego biznesu generując co tydzień raporty aktywności.

On-Page SEO

Sprawimy, że Twoja strona stanie się przyjazna dla robotów, będzie spełniać wytyczne i wskazówki dla webmasterów od Google. Nasi pracownicy czekają, aby rozwijać Twój biznes, przenieść go na wyższy poziom, a walka z Twoją konkurencją będzie dla nas ekscytującym wyzwaniem, które z pewnością podejmiemy.

Link Building

Właściwie dobrana strategia linkowania jest kluczem do sukcesu. Unikamy zgubnych metod, nie korzystamy z systemów wymiany linków i każdą strategię opracowujemy tak, aby idealnie wpisywała się do biznesu, który prowadzisz.

Zapytaj o ofertę

9 + 14 =