668 145 480 info@jacekjagusiak.pl

Pozycjonowanie lokalne

Człowiek sukcesu to ktoś, kto potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, którymi inni w niego rzucają.

Jak wykorzystać pozycjonowanie lokalne?

Wykorzystując potęgę jaka tkwi w lokalizacji i lokalnych wynikach Google możemy skutecznie rywalizować nawet z największymi graczami na rynku. Celując na starcie w rynek globalny nie mamy realnych szans w krótkim czasie wybić się z ofertą ponadto co oferują liderzy rynku. Pamiętajmy, że to właśnie największe firmy wybierają małe, gdyż z nimi współpraca przebiega o wiele sprawniej. Dlatego warto uderzać w lokalny biznes, zbierać klientów z mniejszego rynku, którzy z pewnością będą woleli skorzystać z firmy „na miejscu” zamiast liczyć na współpracę z korporacjami, gdzie kontakt odbywa się jedynie z konsultantami, a nie osobami decyzyjnymi.

Lokalna firma może skutecznie wygryźć globalnych graczy, a pozycjonowanie lokalne to mniejsze koszty co jest niezwykle ważne na początku działania firmy, gdy inne inwestycje pochłaniają ogromne ilości środków pieniężnych.

Pozycjonowanie lokalne zwiększa widoczność Twojego biznesu w sieci skupiając się przede wszystkim na wynikach w regionach, w których aktywnie prowadzisz interesy. Jeśli prowadzisz lokalny biznes, potrzebujesz klientów jedynie z wybranych miast czy województw to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Zapytaj o ofertę

13 + 11 =