Local Seach Optimization Services

Pozycjonowanie lokalne

Człowiek sukcesu to ktoś, kto potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, którymi inni w niego rzucają.

Pozycjonowanie lokalne zwiększa widoczność Twojego biznesu w sieci skupiając się przede wszystkim na wynikach w regionach, w których aktywnie prowadzisz interesy. Jeśli prowadzisz lokalny biznes, potrzebujesz klientów jedynie z wybranych miast czy województw to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. 

Jak wykorzystać pozycjonowanie lokalne?

Wykorzystując potęgę jaka tkwi w lokalizacji i lokalnych wynikach Google możemy skutecznie rywalizować nawet z największymi graczami na rynku. Celując na starcie w rynek globalny nie mamy realnych szans w krótkim czasie wybić się z ofertą ponadto co oferują liderzy rynku. Pamiętajmy, że to właśnie największe firmy wybierają małe, gdyż z nimi współpraca przebiega o wiele sprawniej. Dlatego warto uderzać w lokalny biznes, zbierać klientów z mniejszego rynku, którzy z pewnością będą woleli skorzystać z firmy „na miejscu” zamiast liczyć na współpracę z korporacjami, gdzie kontakt odbywa się jedynie z konsultantami, a nie osobami decyzyjnymi.

 

Lokalna firma może skutecznie wygryźć globalnych graczy, a pozycjonowanie lokalne to mniejsze koszty co jest niezwykle ważne na początku działania firmy, gdy inne inwestycje pochłaniają ogromne ilości środków pieniężnych.

328

Fraz w Top1

96,48%

Zadowolonych klientów

1480

Fraz w Top10

46

Różnych branż

Effective Local SEO Solutions

Zalety pozycjonowania lokalnego:

  • Docierasz do klientów lokalnych
  • Sprzedaż wzrasta i to nie tylko przez internet, ale także bezpośrednia
  • Budujesz swoją markę, wizerunek zaufanej firmy, która jest blisko klienta
  • Możesz skutecznie rywalizować nawet z największymi konkurentami
  • Płacisz za pewniejsze wyniki
  • Możesz szybko wygryźć lokalnych konkurentów

Ile to kosztuje?

Pozycjonowanie fraz lokalnych jest znacznie tańsze niż frazy globalne. Płacisz praktycznie 30% ceny jaką zapłaciłbyś pozycjonując się na podobne frazy w zasięgu ogólnokrajowym czy globalnym. Rozliczamy się z klientami w formie hybrydowej, gdzie 50% ceny za pozycjonowane frazy stanowi stały abonament miesięczny, a kolejne 50% płacisz jedynie po osiągnięciu przez nie pozycji od 1-10.
Effective Web Development Solutions