Reputation Managment Services

Usuwanie wirusów ze stron i serwera

Masz problem z zainfekowaną stroną? A może cały serwer jest pełen plików z wirusami bądź doklejono Ci złośliwy kod i nie potrafisz sobie z tym poradzić? Jeśli tak jest nie panikuj, wszystko da się uratować.

.

Effective Web Development Solutions

Dzięki naszej ofercie w łatwy sposób pozbędziesz się wirusów z:

  • Wordpressa
  • Joomli
  • Stron internetowych opartych autorskie skrypty

Ponadto pomożemy Ci zadbać o bezpieczeństwo strony odpowiednio zabezpieczając samą witrynę jak i serwer.

Nie tylko naprawiamy strony czy usuwamy wirusy, ale również szukamy przyczyny, dziury dzięki której włamano się na Twoją stronę i eliminujemy ją, dzięki czemu usuwamy PRZYCZYNY nie tylko skutki.

 

Jak to w życiu bywa o wirusie na stronie dowiadujemy się zazwyczaj na samym końcu i głównie jest to wirus typu malware, którego obecność jako pierwszy wykryje antywirus bądź na jego obecność zareaguje Google klasyfikując naszą stronę jako potencjalnie niebezpieczną, a my przez to tracimy wiarygodność w oczach klientów, tracimy ruch, a co za tym idzie potencjalne zyski.

Co więcej, zarażona witryna może powodować także inne, o wiele rzadziej wykrywane problemy. Niektóre skrypty korzystają z naszego serwera do rozsyłania SPAMU, przez co adres IP serwera szybko ląduje na największych czarnych listach.

Nie pozwól by to spotkało także i Twoją stronę.

Zabezpieczenia stron WWW

Monitorowanie zagrożeń

Wykrywanie wirusów

Usuwanie zagrożeń