668 145 480 info@jacekjagusiak.pl

Kampanie Pay Per Click (PPC) – Adwords

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

Płatne reklamy

Osiągaj pozytywne ROI poprzez kampanie PCC. Wydawaj pieniądze mądrze, ale wykorzystuj najbardziej efektywne formy reklamy.

Reklama w social media

Buduj świadomość marki, produktu czy promuj swoje usługi. Pomogą Ci w tym reklamy w social media, sprawdź już dziś możliwości jakie niosą ze sobą dla Twojego biznesu.

Reklamy displayowe

Oferujemy spersonalizowane kampanie z reklamami graficznymi, dzięki którym wyeksponujesz swoją markę, zwiększysz zaangażowanie użytkowników jak i samą konwersję.

Remarketing

Zamień potencjalnych klientów na lojalnych klientów. Nasz zespół pomoże Ci wykorzystać niewykorzystany potencjał jak tkwi w Twojej witrynie, zbudujemy listy remarketingowe oparte o zainteresowania użytkowników, a wszystko po to, abyś wyciągnął maksymalne zyski z działań reklamowych.

Reklamy wideo

Zwykłe banerki reklamowe już Cię znudziły? Spróbuj reklam wideo, które w znaczący pomogą Ci zaistnieć w sieci, wpaść trwale do pamięci użytkowników.

Nasze strategie kampanii są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów i ich wybić ich ponad konkurencję na rynku. Oferujemy kampanie Pay Per Click usługi, które obejmują: reklamę kontekstową, reklamy wideo, wyświetlanie reklam PPC w remarketingu i reklamy w sieciach społecznościowych.

Dostarczamy wyniki, które pomagają naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych. Zarządzamy kontami klientów każdego dnia jak i monitorujemy ceny reklam – pilnujemy założonego budżetu, aby upewnić się, że dażymy do maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

Nasze działania dostosowane są do działalności naszych klientów – badamy, analizujemy i ruszamy do akcji, aby osiągnąć najważniejsze cele dla Ciebie.

Zapytaj o ofertę

12 + 15 =