668 145 480 info@jacekjagusiak.pl

Sam Matt Cuts opublikował specjalny materiał wideo, w którym mówi Nam o najczęstszych błędach jakie popełniają webmasterzy podczas używania narzędzia disavov tool.

Poniżej znajdziecie sześć najczęstszych błędów. Oczywiście lista zaczyna się od tych najczęściej występujących, a kończy się tych najrzadziej, ale warto zapoznać się z wszystkimi sześcioma.

  1. Plik, który dodajemy powinien być zwykłym plikiem tekstowym, z rozszerzeniem TXT. Najlepiej nie robić żadnych zmian, żadnego formatowania, zostawić go tak jak jest od początku do końca. Ludzie często wrzucają pliki .doc (format Microsoft Word), albo pliki rodem z Excela.
  2. Jeśli chcemy usunąć wiele linków pochodzących z danej witryny to najlepiej użyć polecenia domain, zamiast wklejać tysiące linków z jednej strony. Wykluczamy całą domenę i po sprawie.
  3. Niewłaściwa składania jest również powodem błędów w disavov tool.
  4. Nie piszemy historii Naszego życia w pliku zgłaszanym do disavov. Kolejne sekcje opisujemy krótko i zwięźle, a dokładniejszy opis dodajemy w okienku ponownego zgłoszenia.
  5. Czasami ludzie zapominają zamknąć sekcji komentarza i linki wklejone w dalszych liniach nie są brane pod uwagę podczas dalszego przetwarzania.
  6. Disavov nie jest jedynym lekarstwem na „złe linki”. Musimy sami postarać się je usuwać, oczywiście w miarę możliwości, a nie iść po najmniejszej linii oporu.

 

ZOBACZ:  Google Alerts na sterydach. Teraz można określić język i region!