668 145 480 info@jacekjagusiak.pl

Czy mieliście kiedyś problem taki, że przy wejściu na waszą stronę z wyszukiwarki Google zostawaliście przekierowani na zupełnie inną stronę niż właściwa? Przekierowanie kieruje was do chińskich lub angielskich sklepów? Jeśli tak to szczerze współczuje, a winnym całej sytuacji jest „redirect virus”, czyli kod wgrany fizycznie do plików waszej strony, który wyłapuje wszystkie wejścia z wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo, Bing itp., aby następnie zamiast na stronę właściwą skierować was na sprzedażowe, zagraniczne strony.

Tak, dobrze myślicie, ktoś włamał się wam na stronę, pewnie przez starą wtyczkę, błąd w CMSie bądź przez wykradzenie haseł do FTP. Wgrał tam odpowiedni kod i teraz musicie borykać się z usunięciem problemu. Co ciekawsze, wchodząc bezpośrednio na swoją stronę nie zobaczycie żadnych przekierowań, więc w większości wypadków osoby, które zostały dotknięte omawianym problemem dopiero po długim okresie zdają sobie sprawę z wagi problemu. Niekiedy dopiero życzliwa dusza odwiedzająca stronę informuje jej właściciela o problemie.

Co zrobić z takim przekierowaniem?

google-przekierowanie-inne-stronyNajczęściej samo przekierowanie siedzi w plikach takich jak index.php czy .htaccess i to dosłownie w każdym takim pliku na naszej witrynie. Jednak jego lokalizacja zależy też od tego czy jest to WordPress, Joomla, Prestashop czy może inny popularny CMS.

 

Najgorszym rodzajem jest wirus, który zostaje zaszyty w niemalże każdym pliki z rozszerzeniem JS. Usunięcie go wymaga od nas sporej ostrożności, gdyż usuwając o jeden znak za dużo bądź za mało możemy spowodować kolejne problemy, tym razem z wyświetlaniem same witryny.

Nie wiesz co robić? Jak się go pozbyć?

Odwirusowaniem stron zajmujemy się od 4 lat, więc spokojnie możesz nam powierzyć to zadanie. Napisz do na już dziś korzystając z formularza poniżej bądź zadzwoń na numer 668 145 480 (czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu), a wycenimy szybko koszt oczyszczenia strony. Pozbędziesz się w około 24h przekierowania i będziesz mógł swobodnie zająć się rozwojem swojego biznesu. Wystawiamy faktury VAT, więc jesteśmy legalnie działającą firmą.

 

Wirus przekierowuje mnie na inne strony!

10 + 1 =

4.8/5 - (5 votes)
4.8/5 - (5 votes)