668 145 480 info@jacekjagusiak.pl
5 najlepszych motywów (szablonów) dla dentystów pod WordPressa

5 najlepszych motywów (szablonów) dla dentystów pod WordPressa

Dental Health - Dla dentystów i chirurgów szczękowych

Prosty i pasujący pod każdą branże medyczną motyw do WordPressa, z którym poradzi sobie każdy, nawet początkujący użytkownik. Dopasowany do najnowszej wersji WordPressa, można przypisywać ceny do każdej z usług jak i dokładnie opisywać dostępne procedury.

Zobacz demo

Dental Care - Szablon dla dentystów i medyków

Dental Care to prosty i nowoczesny motyw do WordPressa przygotowany z myślą o specjalistach z dziedziny ortodoncji i dentystach. Może także być wyśmienitym wyborem dla osób prowadzących kliniki specjalistyczne. Tym samym przy niskim nakładzie pracy stworzyć można responsywną i nowoczesną stronę www.

Zobacz demo

Denta - Kliniki dentystyczne - WordPress Theme

Motyw do WordPressa Denta WordPress Theme jest dedykowany dla usług dentystycznych i zawiera wiele pożytecznych funkcjonalności specjalnie przygotowanych dla dentystów czy pod podobne usługi medyczne. Jest szybki, responsywny, a przede wszystkim nowoczesny. W prosty sposób przedstawisz pacjentom całą paletę oferowanych usług.

Zobacz demo

ProDent | Dental Clinic & Healthcare WordPress Theme

Prodent – idealny motyw pod projekty stron dla dentystów, szpitali specjalistycznych, sklepy medyczne itp. Jest kompatybilny z WPBakery (aka Visual Composer) co pozwala na tworzenie stron w trybie graficznym, dzięki czemu nie potrzebujesz specjalistyczne wiedzy na temat PHP czy html, aby stworzyć własną stronę.

Zobacz demo

Medical & Dentist WordPress Theme - Dental Clinic

Motyw przeznaczony dla wszystkich ortodontów i nie tylko, ale także doskonale będzie pasował dla osób zajmujących się każdą inną, podobną działalnością. Posiada wbudowane możliwości tłumaczenia na obce języki jak i system retina, dzięki czemu łączy szybkość działania z optymalizacją pod urządzenia mobilne.

Zobacz demo