Ile kosztuje Audyt SEO?

Podstawowy

Netto +23% VAT

Znaczniki meta title i description
Nagłówki h1, h2, h3, h4
Zgodność kodu strony z W3C
Nawigacja wewnętrzna
Mapa witryny
Dyrektywy dla robotów
Czas ładowania strony
Optymalizacja obrazków i wideo
Analiza treści witryny

Zaawansowany

Netto +23% VAT

Obejmuje audyt podstawowy
Analiza słów i fraz kluczowych
Dobór słów do pozycjonowania
Analiza sieci społecznościowych
Analiza widoczności w sieci
Konfiguracja narzędzi analitycznych
Przyjazne adresy
Weryfikacja pliku robots.txt
Analiza backlinków i ocena zagrożeń

Expert

Netto +23% VAT

Obejmuje zakres audytu zaawansowanego
Placeholder content. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Raport o konkurencji
Opracowanie strategii link building
Planowanie promocji
Wsparcie przy wprowadzaniu poprawek
Pomoc 24h/7 dni w tygodniu
Konsultacje na Skype
Ponowna analiza wprowadzonych zmian

Masz problem ze stroną? Nie czekaj, napisz do nas!

Profesjonalny audyt SEO pozwoli Ci odszukać przyczyny niskich pozycji w Google, a także wykryć słabe punkty witryny, które mogą prowadzić do nałożenia na nią filtru bądź bana. Również gdy już jest za późno i jedna z kar dotknęła naszą witrynę to właśnie dzięki audytowi szybko możemy dowiedzieć się co było przyczyną takiego działania i jak się pozbyć tego typu kar. Nasz audyt przyniesie Ci wiele korzyści, dzięki niemu skoczy widoczność witryny w wyszukiwarkach, a Ty w zamian zyskasz nowych klientów, nowe perspektywy, a co najważniejsze – zyskasz pieniądze.

Strona została zbanowana?

Stało się! Twoja strona całkowicie zniknęła z Google, nie znajdujesz jej na żadne zapytanie. Nie panikuj! Odezwij się do nas, zamówi jeden z audytów, a pomożemy Ci wyjść z tego bagna. Opisz dokładnie swój problem. Napisz nam czy strona była pozycjonowana i przez kogo, a także jakie do tego były wykorzystywane środki. 

Otrzymałeś niepokojącą wiadomość od Google?

Podłączyłeś konto pod narzędzia Search Console od Google i otrzymałeś dziwne powiadomienie na temat swojej strony. Napisz do nas, pomożemy Ci ją zrozumieć, a jeśli jest to informacja o nałożonym filtrze bądź banie to pomożemy Ci z tego jak najszybciej wybrnąć. Zaufaj nam już dziś!

Strona zanotowała gwałtowny spadek?

Budzisz się pewnego dnia i zdajesz sobie sprawę, że masz nową wiadomość od Google! Niestety, nie jest to nic dobrego i działania poprzedniego pozycjonera doprowadziły ją do tego, że Google nałożyło filtr na większość słów kluczowych i z dnia na dzień wejścia zaczynają drastycznie spadać. Nie czekaj na cud, reaguj jak najszybciej i napisz do nas już dziś. Pomożemy Ci wyjść z problemów w ciągu kilku (kilkunastu dni). Nie licz na cuda, nie licz na samoczynne rozwiązanie problemu - powierz swoją witrynę w nasze ręce.

Chcesz sprawdzić agencję SEO?

Niekiedy zlecając coś agencji SEO przez długi czas nie widać żadnych zmian na stronie, a pozycje ani drgną. Dlatego warto zlecić audyt działań SEO na zewnątrz i możesz to zadanie powierzyć właśnie nam. Za niewielkie pieniądze możemy jednorazowo ocenić działania firmy SEO czy pozycjonera od wybranego przez Ciebie okresu po dzień dzisiejszy. Możemy także każdego miesiąca monitorować ich działanie, a wtedy to koszt 50zł/msc netto.